Aetok Gas Equipment (suzhou) Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyGenerator azotu tlenowego

5-5000nm3 / H Generator PSA N2, 95% generator azotu Uhp

5-5000nm3 / H Generator PSA N2, 95% generator azotu Uhp

5-5000nm3/H PSA N2 Generator , 95% Uhp Nitrogen Generator
5-5000nm3/H PSA N2 Generator , 95% Uhp Nitrogen Generator

Duży Obraz :  5-5000nm3 / H Generator PSA N2, 95% generator azotu Uhp Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Suzhou, Chiny
Nazwa handlowa: AETOK
Orzecznictwo: SGS,CE,ASME
Numer modelu: OGŁOSZENIE
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Normalna eksportowana drewniana skrzynka
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, L/C, T/T
Możliwość Supply: 1000 zestawów/rok
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Generator azotu PSA Czystość: 95%-99,9995%
Pojemność: 5-5000 Nm3/h Aplikacja: Produkcja chemiczna, przemysł morski
Ciśnienie tłoczenia:: 0,3-0,6 MPa Certyfikaty: CCS/BV/ISO/TS
High Light:

Generator 5nm3 / h PSA n2

,

generator 5000nm3 / h PSA n2

,

generator azotu 95% uhp

Generator azotu o wysokiej czystości PSA do produkcji chemicznej Marine

 

Przemysł chemiczny stoi przed wyzwaniem utrzymania konkurencyjności i utrzymania poziomów produktywności, ponieważ zmaga się z wahaniami dostępności surowców.Znajduje się również pod rosnącą presją, aby zmniejszyć swój ślad węglowy i zwiększyć zrównoważony charakter swojej działalności.

 

Wysoka sprawność, niskie zużycie energii PSA Azot Plant przyjmuje zasadę, że pod pewnym ciśnieniem prędkości dyfuzji tlenu i azotu są zupełnie inne na węglowym sicie molekularnym.W krótkim czasie cząsteczka tlenu zostaje zaadsorbowana przez węglowe sito molekularne, ale azot może przejść przez warstwę złoża sita molekularnego, aby oddzielić tlen i azot.Po procesie adsorpcji węglowe sito molekularne zregeneruje się poprzez obniżenie ciśnienia i desorpcję tlenu.

 

Nasz Zakład Azotowy PSA jest wyposażony w 2 adsorbery, jeden w adsorpcji do produkcji azotu, jeden w desorpcji do regeneracji sita molekularnego.Dwa adsorbery pracują naprzemiennie, aby w sposób ciągły wytwarzać kwalifikowany azot produktu.

  • Wysoka czystość i czystość N2 można regulować w zakresie od 95% do 99,9995% w zależności od potrzeb użytkownika;
  • Wysoka wydajność, niskie zużycie energii sprężonego powietrza;
  • Modele standardowe, generator azotu może być równoległy, aby uzyskać dodatkową wydajność azotu;
  • Niski punkt rosy, punkt rosy produktu ≤ -40 °C w celu zapewnienia jakości spawania;
  • Dostępna rama, czysty wygląd i łatwe zarządzanie czyszczeniem, aby spełnić wysokie wymagania czystości przemysłu elektronicznego.

 

Dane techniczne mobilnego generatora azotu:

Nazwa produktu
Generator azotu PSA
Produkcja azotu
3-2000m3/h
Czystość azotu
95-99,999%
Ciśnienie azotu
0,3-1,0 MPa
Punkt rosy
≤-40 stopni C

 

Korzyści z generatora azotu PSA

· Doświadczenie - Dostarczyliśmy ponad 1000 generatorów azotu na całym świecie.

· Niemiecka technologia - Nasza technologia współpracuje z Niemcami i dopracowaliśmy tę technologię, aby uzyskać zastrzeżone korzyści w kilku kluczowych obszarach.

· Zautomatyzowane działanie - Produkowane przez nas instalacje PSA Azot Gas są całkowicie zautomatyzowane i do obsługi instalacji gazowej nie jest wymagany personel.

· Niskie zużycie energii - Gwarantujemy bardzo niski pobór mocy do produkcji azotu dzięki optymalnej konstrukcji, aby efektywnie wykorzystać sprężone powietrze i zmaksymalizować produkcję azotu.

 

Aplikacja mobilnego generatora azotu:

1, Metalurgia: Do ochrony wyżarzania, ochrony aglomeracji, azotowania, mycia i dmuchania pieca itp. Stosowany w dziedzinach takich jak obróbka cieplna metali, metalurgia proszków, materiał magnetyczny, proces miedzi, siatka metalowa, drut ocynkowany, półprzewodnik itp.

2, Przemysł chemiczny i nowy materiał: Do gazu chemicznego, przedmuchiwania rurociągów, wymiany gazu, ochrony gazu, transportu produktów itp. Stosowany w dziedzinach takich jak chemiczne, elastyczne włókno uretanowe, guma, plastik, opona, poliuretan, technologia biologiczna, półprodukty itp.

3, Przemysł elektroniczny: do hermetyzacji, aglomeracji, wyżarzania, odtleniania i przechowywania produktów elektronicznych.Stosowany w dziedzinach takich jak spawanie szczytowe, spawanie obwodowe, kryształ, piezoelektryczność, porcelana elektroniczna, elektroniczna taśma miedziana, bateria, elektroniczny materiał stopowy itp.

4, azot stosowany w przemyśle spożywczym

1) Piwo, wino, spirytus owocowy i olej jadalny: użyj N2 do przechowywania zbiornika, przedmuchania butelki i przed zamknięciem kapsułki w celu usunięcia O2.Może zapobiegać utlenianiu, psuciu się i blaknięciu napojów niegazowanych i oleju jadalnego.

2) Dmuchana i smażona żywność: N2 może zapobiegać puszystości żywności i zmianom smaku spowodowanym małą ilością wody w torebkach.N2 może również sprawić, że kształt i opakowanie będą piękne, a żywność nie zostanie zmiażdżona podczas transportu.

3) Ciasta, produkty piekarnicze i ciasto żółtkowe: spłukiwanie N2 wewnątrz torebek z żywnością może przedłużyć czas świeżości i zapobiec metamorfozie i zmiażdżeniu żywności podczas transportu.

4) Mleko w proszku i mleko sojowe w proszku: wystarczy użyć niewielkiej ilości N2, aby zapobiec lub zmniejszyć zjawisko aglomeratów mleka w proszku spowodowane długotrwałym przechowywaniem ekstruzji.

5) Zboża, orzechy, furit i warzywa: spłukiwanie N2 może zapobiegać szkodom szkodnikom, a zaoszczędzenie niewielkiej ilości O2 może zmniejszyć tempo oddychania owoców, aby efekt świeżości był bardziej widoczny.

6) Cukierki i przekąski: N2 nadaje się głównie do stosowania w hermetycznej żywności

Szczegóły kontaktu
Aetok Gas Equipment (suzhou) Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: admin

Tel: 19951122233

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas